خانه / اخبار / درخشش حاج وحید وکیلی در مسابقات بین المللی قرآن کریم

درخشش حاج وحید وکیلی در مسابقات بین المللی قرآن کریم

وحید وکیلی، قاری بنام قرآن در ارومیه با قرائت زیبای خود توانست مقام برتر مسابقات بین المللی تهران را به خود اختصاص دهد.


این قاری برجسته ارومیه ای که به عنوان نماینده ایران در این مسابقات حاضر شده بود، توانست در بین قاریان شرکت کننده از بیش از ۷۰ کشور جهان، رتبه نخست را به دست آورد.
جایزه نفر اول این مسابقات که ۴۰۰ میلیون ریال بود به وی اهداد شد که البته می توان گفت این مقام کاملا شایسته وی می باشد چرا که این قاری مقام های بسیار درخشانی را در کارنامه قرآنی خود ثبت کرده است.

 

پس از این قاری، عبدالرحمن الکردی از سوریه، سعید برات زاده از آلمان، محمدعلی خسروی از افغانستان و حسام کریم از عراق به ترتیب رتبه های دوم و تا پنجم این دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم در تهران را از آن خود کردند.

 

گفتنی است، در بخش حفظ این مسابقات نیز “هاشم سلطانی زاده” نماینده ایران در رده نخست قرار گرفت و بار دیگر پرچم پر افتخار ایران در مسابقات قرآنی با غرور به اهتزاز در آمد.

 

مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران همه ساله همزمان با بعثت نبی مکرم اسلام (ص) در تهران برگزار می شود که امسال آذربایجان غربی توانست ظرفیت قرآنی خود را به زیبایی به نمایش گذاشته و ثمره تمامی فعالیت های این استان در راستای تربیت نیروهای برتر قرآنی با درخشش وحیدی وکیلی به نتیجه رسید.

درباره عبدالله محمودی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*