خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم اختاتمیه کلاس های کانون ام الائمه سلام ا…علیها

مراسم اختاتمیه کلاس های کانون ام الائمه سلام ا…علیها

بسمه تعالی

مراسم اختاتمیه کلاس های کانون ام الائمه روزه شنبه برگزار گردید.این مراسم که با هدف به پایان رساندن تمام کلاس ها و جشنی برای قدر دانی تمام کسانی که همکاری کردند برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلیمن یحی پور مدیر کانون مسجد سید الشهدا بر توجه علم اندوزی اشاره کردند و با بهره گیری از آیات بر اهمیت دانش و اگاهی تاکید نمودند. ایشان خاطر نشان کردند که انسان باید چیز های مفید که در زندگی نیاز دارد را بیاموزد

 وی با اشاره به پیشرفت کیفیت کلاس ها گفتند:امیدوارم تعداد اعضا سال آینده بیشتر از امسال گردد.

حجت الاسلام والمسلمین بابازاده مسئول دبیر خانه کانون مساجد استان دراین مراسم ابتدا بر اهمیت مسجد و نقش مسجد در جامعه اسلامی تاکید کردند.در ادامه افزود:آیا مساجد فقط جای عبادت و نماز است؟ بلکه یکی از مهم ترین جایگاه های پرورش  نقش تعلیم و تعلم معارف دینی و قرآنی است.باید معارف ناب قرآنی ودینی القا شود.می توان در مسجد برای اموراسلامی  و مسائل سیاسی تصمیم گرفت. اما روش های سنتی کفایت نمیکند.هم اکنون شخصیت های متدین برای اداره امور کم است.
ایشان د رخصوص انتقاد هایی که مکررا  به صدا سیما می شود  اشاره کرد یکی از مشکالات همین کم بود نیرو های هنری دینی است.
سپس با اشاره بر اهمیت  نوشتن خواستار تاسیس هیئت تحریریه توسط اعضای کانون و چاپ نشریه ای در این خصوص شد.و از حمایت های مالی توسط  ستاد کانون خبر داد.

 

در این کانون کلاس های های احکام و قرآن،کامپیوتر ،زبان انگلیسی ،زبان عربی،طراحی نویسندگی توسط مربیان  در طول تابستان به عمل آمد. ۱۲۰ نفر عضو و ۱۰مربی آقا و خانم نیز حضور داشتند.

و در آخر این مراسم با اهدای جوایز به نفرات برتر تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

 

 

 

 

۴۲ نفر د رکلاس احکام و قرآن

۸۱ نفر در کلاس های زبان انگلیسی

۸۹ نفر کامپیوتر

۲۵ نفر عربی

۲۲ نفر نویسندگی

۶۳ طراحی و نقاشی شرکت کردند.

درباره عبدالله محمودی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*