خانه / عترت / ثبت نام دومین دوره طرح اینترنتی ‘ قدمی برای ظهور’

ثبت نام دومین دوره طرح اینترنتی ‘ قدمی برای ظهور’

طرح اینترنتی ” قدمی برای ظهور” به همت کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد و با مشارکت فرهنگسرای انتظار مشهد برای دومین سال پیاپی با هدف ترویج انتظار اجتماعی و عملی و براساس مشورت استادان مختلف به اجرا درآمده است.


در این مرحله از طرح هر فرد به راحتی می تواند با مراجعه به صفحه طرح در سایت کانون مهدویت پس از مطالعه بیانیه طرح، از میان ۲۰ گزینه موجود پیشنهاد شده در حوزه کارکردهای انتظار حداقل یک مورد را برگزیند.
این طرح بر مبنای سخن ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “انتظار یک عمل است و بی عملی نیست” شکل گرفته است و هدف از آن این است که با ارائه مثال ها و نمونه هایی به مخاطبان از انتظار اجتماعی و عملی، فضای انتظار در جامعه ایران اسلامی را بیشتر و بیشتر به سمت مفهوم واقعی آن سوق دهد.
از این رو گزینه های پیشنهاد شده در این طرح در حوزه های کارکردهای اجتماعی انتظار، انتظار فردی و عملی ، مطالعاتی و نیز تبلیغ مهدویت دسته بندی شده اند. در اصل این طرح فرصتی برای یک اقدام دسته جمعی و هماهنگ در جهت زمینه سازی ظهور در جامعه ایران اسلامی پدید آورده است.
شایان ذکراست، علاقه‌مندان برای ثبت نام نهایی می توانند به سایت کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد به آدرس zohoor313.com بخش طرح قدمی برای ظهور مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری شبستان

درباره عبدالله محمودی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*